Výroba nábytku VRM – interiér s.r.o.
o nás

Spoločnosť VRM – interiér sídliaca v Trnave, sa zaoberá výrobu atypického nábytku podľa požiadaviek klienta už 21 rokov.

Roky práce v tomto obore, stovky zrealizovaných projektov a ešte viac spokojných zákazníkov nás naučili, že zákazník chce nábytok podľa svojich predstáv. Dokonalosť prevedenia, elegancia, funkčnosť, kvalita, originálnosť je len pár slov oproti tomu, čo už roky v tomto odvetví denne dokazujeme ďalším a ďalším zákazníkom. Pri návrhu Vášho nábytku na mieru nepostupujeme podľa typizovaných rozmerov, ale vytvárame vlastné atypické rozmery pre čo najdokonalejšie splnenie Vašich požiadaviek a dokonalé využitie akéhokoľvek priestoru. U nás sa nemusíte báť, že by sa niečo nedalo vyrobiť. Pre nás je každá nová zákazka výzvou spraviť aj to, čo inde nechcú alebo nevedia. Postaráme sa o Vás od architektonického návrhu, cez výrobu, dodávku a montáž až po servis a poradenstvo.

Dlhoročné skúsenosti
o nás

Do nášho portfólia patria realizácie stoviek prác.

Kuchynské linky, vstavané skrine, interiérové dvere, detské izby, obývacie izby, konferenčné stolíky, jedálenské stoly, komody, skrine a skrinky, postele, kúpeľňový nábytok, kancelársky nábytok, nábytok pre stravovacie a ubytovacie zariadenia, nábytok pre banky, školy, úrady, zariadenie predajní a rôzny iný atypický nábytok. Pozrite si galériu nami zhotoveného nábytku.

Spokojní zákazníci
o nás

Naši zákazníci sa k nám radi vracajú predovšetkým z dôvodu vysokej kvality prevedenia.

V praxi to znamená nielen veľkú priestorovú variabilitu, veľký výber z množstva ponúkaných materiálov, ale aj veľmi široké cenové rozpätie jednotlivých zákaziek.

Galéria

Kontakt

kliknúť pre získanie emailovej adresy
Telefónne čísla: